Bizi Takip Edin:

Eğitim Danışmanlığı

Separator-Image-White

Başbakanlık Mobbing Genelgesi gereği; Özel Sektör ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Mobbing Farkındalığını geliştirmek için Eğitimler veriyoruz.
Toplumda Mobbing bilincinin geliştirilmesi amacıyla Eğitim Danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal Eğitim Danışmanlığı

Mobbing’in işletmelere, verimlilik ve çalışanların iş doyumu açısından çok olumsuz etkileri vardır. İş doyumunun düşüklüğünden bireylerde oluşan işe karşı isteksizlik nedeniyle yaratıcılık kısıtlanır. İş ortamında yaşanan psikolojik taciz sonucunda çalışanların dikkati, kuruluşun amaçlarından ve kendi görevlerinin taşıdığı önemden uzaklaşır.

Bu süreçte yalnız mobbinge maruz kalan çalışanlar değil, süreç içerisindeki olaylara tanık olan çalışanlar da, bir gün kendilerinin de mobbing’e maruz kalacaklarını düşünerek işyerine olan güvenlerini yitirirler. Gelişen olayların doğal sonucu olarak işyerine bağlılık ve işe bağlılık tutumlarında önemli ölçüde bir düşüş yaşanır. Çalışanlar arasındaki uyum bozulurken, tam bir güvensizlik ortamı oluşur.

 

İşyerlerinde Verimliliğin artırılması Onurlu çalışma hakkının korunması çalışma barışının geliştirilmesi için Mobbing ile Mücadele edilmesi gün geçtikçe daha önemli hale gelmektedir.

Mobbing ile Mücadele Derneği olarak Özel Sektör ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eğitim Danışmanlığı verilmektedir. Toplu Grup Eğitimleri için Lütfen [email protected] mail adresimizden bizimle iletişime geçin